KONST / Litografier / Färglitografi 11482502
nr 1148 2502
Färglitografi
Björn Lindroth (1931-1999), Sverige. "Så Skimrande. . . ", signerad och numrerad 71/280, motivet: 51x71
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 december 2017
kl 18:15:58
100 kr
150 kr
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr